CZAS PODSUMOWAŃ

Koniec roku to czas podsumowań, a jednocześnie możliwość przedstawienia planów na nadchodzący 2021 ROK.

W takiej właśnie atmosferze podsumowań i planów przebiegała wizyta kolejnego specjalnego gościa w osobie Mirosława Marcinkiewicza V-ce Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Dyrektor Jarosław Śliwiński podsumowując mijający rok wskazał, iż pomimo sytuacji pandemicznej, można było realizować zamierzenia, dokonywać pozytywnych zmian, modernizować i wprowadzać innowacje tam, gdzie było to możliwe.

Służyliśmy również pomocą wszędzie, gdzie byliśmy w stanie pomóc, na co dowodem są podjęte przez Ośrodek akcje pomocowe -przewozu materiałów ochrony indywidualnej w różne miejsca na terenie Województwa Lubuskiego.

Dyrekcja Ośrodka przedstawiła również plany na przyszłość związane z modernizacją Ośrodka, by nasi klienci czuli się komfortowo w tak trudnych i stresującym momentach, jak zdobywanie uprawnień kierowcy.

V-ce Przewodniczący Sejmiku  podziękował dyrektorowi i pracownikom Ośrodka za zaangażowanie i sprawne radzenie sobie w czasie pandemii oraz życzył zdrowia, sukcesów i realizacji jakże ambitnych,  przyszłorocznych zamierzeń.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź